آموزشگاه پاور

پاور تخصصی ترین و مجهزترین آموزشگاه فنی حرفه ای

تیم مجتمع آموزشی پاور تمام تلاش خود را جهت برگزاری آموزش ها با توجه به وضعیت بازار کار و صنعت، توسط بهترین اساتید با تجربه و مجرب ، به کار میگیرد. در مجموعه، همراهی و کمک ما در تمامی مراحل کار از آموزش تا اشتغال همراه با کارآموز می باشد. هدف اصلی مجموعه ما کسب رضایت حداکثری از مشتری و همچنین اشتغال و درآمدزایی کارآموزان می باشد.

ما با افتخار به عنوان یکی از پیشروهای آموزش در رشته های مهندسی برق معکوس ، تابلو برق صنعتی ، تعمیرات انواع وسایل منزل  ، تعمیرات انواع بردهای الکترونیکی ، صنعت هوشمندسازی ساختمانی ، تولید پنل‌های هوشمند، به رشد و توسعه صنایع تولیدی کشور ارتقاء می‌بخشیم و در تلاش‌هایمان برای تحقق این اهداف، به ارتقاء سطح دانش و تخصص در کشور پایبندیم.

مدریت مجموعه پاور

دکتر میلاد طاهریان

مخترع دو دستگاه در حوزه الکترونیک و یک دستگاه در حوزه پزشکی. مخترع یک دستگاه پزشکی ثبت شده در امارات استاد دانشگاه. مدرس الکترونیک. مدرک استاد بین المللی از دانشگاه ازمیر . مدرک دکترای مهندسی معکوس شاخه الکترونیک از دانشگاه برلین سابقه کار در شرکت زیمنس آلمان در بخش کنترل . سرگروه خدمات پس از فروش زیمنس در آسیا . طراح ارشد شرکت هنسولت آلمان و...

اهداف آموزشی پاور

تیم فنی و تخصصی پاور با 12 سال سابقه فعالیت خود را به سرپرستی دکتر میلاد طاهریان در زمینه برق و تاسیسات شروع و رفته رفته با تولید پتابلو برق ساختمانی و صنعتی پا به عرصه تولید کشور نهاد.

در این راستا، این تیم فعالیت های تخصصی آموزشی خود را در سال 1390 با اهداف رشد و پرورش متخصصین بومی در زمینه راه اندازی خطوط تولید سبک و سنگین آغاز نمود و هم اکنون با در اختیار داشتن کادری مجرب از دانش آموختگان پاور توانسه است با راه اندازی تعداد زیادی از خطوط تولید ،کمک شایعی به رشد صنایع تولیدی این کشور داشته باشد.

همچنین این آموزشگاه افتخار این را دارد که کارآموزان بسیاری که اهداف مهاجرت داشتند را به هدف خود رسانده است و کار آموزان و مهندسان بسیاری از این آموزشگاه در حال حاضر در کشور هایی همچون : آلمان ، کانادا ، استرالیا ، گرجستان ، ترکیه و …. مشغول به کار هستند که موجب افتخار مجموعه ی پاور می باشد.

در نهایت اگر شما جزو افرادی هستید که به دنبال افزایش کیفیت سطح زندگی خود می باشید، آموزشگاه پاور تمام تلاش خود را جهت بهترین نتیجه گیری ممکن از تصمیم تان، به کار می‌گیرد. با توجه به توانایی و همچنان علاقه‌ای که دارید می توانید به درآمدهای عالی و رشد کافی در شغل و حرفه ی مورد علاقه ی  خود برسید.  ما همراهی شما کارآموزان عزیز از آموزش تا اشتغال می باشد و تمامی تلاش خود را جهت رسیدن به این هدف خواهیم کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هریک از دوره ها با شماره های  زیر تماس بگیرین.

09102883879

02191098405